2014-05-20 13:51:59• hírek • Kocsis Zoltán

Megalázó gól a francia élvonal utolsó fordulójából

Megalázó gólt szerzett Paul-George Ntep a francia élvonalbeli bajnokság, a Ligue 1 idei utolsó fordulójában. A Stade Rennes csatára a lakótelepi grundon nem biztos, hogy megúszta volna egy kiadós tasli nélkül. Nem véletlen, hogy az ellenfél védője is ideges lett.

A Rennes már 2-0 arányban vezetett a Stade Reims otthonában, amikor az 59. percben a kapuskirúgást és a hazai védő hibáját követően a 21 éves kameruni csatár elvitte a labdát a kapujából kifutó Kossi Agassa mellett, majd... egészen pimasz gólt szerzett.

Ntep mellesleg januárban érkezett a Rennes-hez és igazán remek igazolásnak bizonyult, hisz 10 meccsen öt gólt szerzett.

A mérkőzés végül 3-1-es vendégsikerrel ért véget. A hazaiak gólját a korábban a Kispestben is megforduló brazil Diego szerezte. Számára ez apró örömet jelentett egy egészen pocsék szezon végén, hisz sérülése miatt ki kellett hagynia a bajnokság első 31 fordulóját.